Můžeme se potkat v rámci

TERAPIE A KONZULTACE

KONZULTACE 

Zatím netušíš, nerozumíš, proč procházíš peklem, proč se Ti život hroutí...

Ani já dřív nerozuměla, netušila…

Neznala jsem úrovně vědomí, umění emocí, Vesmírné zákony, nechápala svůj vlastní život. Neměla ani ponětí, že má Duše ke mně celé dlouhé roky neustále promlouvala a nabízela cestu k poznání mého životního příběhu, nabízela cestu k pochopení sebe sama.

Pokaždé, když mi bylo dovoleno sejmout z očí další z brýlí, které mi bránily uvidět pravdu svého života, mého vlastního příběhu, stála jsem v němém úžasu...

„Tohle je naprosto dokonalé!“

Vše je totiž vývoj, vše je růst a Ty jsi na to zapomněl/a. Někde jsi se na své cestě životem zatoulal/a. Proto se Ti děje to, co se Ti děje, procházíš velkou životní lekcí, která Ti dovolí uvidět. Vysvětlím Ti důvod, ukážu Ti směr. Naučím Tě číst Tvůj vlastní příběh, pochopit řeč Tvé vlastní Duše.

Jedná se o hluboký proces propojení se sám se sebou, se svým srdcem. Každá terapie je naprosto jedinečná, právě tak, jako jsou jedinečné naše příběhy, cesty, po kterých kráčíme našimi životy.

Navedu tě, jak propojit tělo, ducha, mysl. Naučím Tě pracovat s nejsilnějším zdrojem, kde vše začíná a končí, kde jsou skryty odpovědi na Tvé otázky, kde je uložena nejmocnější energie v celém Vesmíru, s Tvým SRDCEM.

Pochopíš, čím procházíš, proč právě Ty a jak z toho ven.

Nebude to žádná hra na pozitivní myšlení. Pozitivní myšlení je velmi vysoká vibrace a nás teprve čeká cesta k této vibraci. Budeme krok za krokem propouštět vše, co Ti brání být tvůrcem vlastního života, tvořit myšlenkou, záměrem. Je to proces, který nejde ošidit, odbýt, urychlit, vyžaduje svůj čas.

Už v první terapii ale pochopíš principy života, příčiny a souvislosti toho, čím procházíš. Přijdou momenty uvědomění, přijímání sebe sama přes svůj vlastní prožitek.  Propustíme to, co nám bude dovoleno propustit, co Ti už neslouží a tím vytvoříme prostor pro nové. Jinak změna není možná!

Musíš změnit sebe, aby mohl být změněn Tvůj vlastní život. Projdeš úchvatnou proměnou poznáním, krok za krokem, kdy vše řídí Tvoje Vyšší Já, které ví, zná.

Cesta, kterou budeme společně procházet, je dokonalá, jedinečná jako Tvůj vlastní příběh. Možná mám bude dovoleno poznat Tajemství Tvého minulého života nebo důvod, který brání na cestě ke Tvému srdci, projdeš nepopsatelným, neopakovatelným prožitkem sebe sama.

V terapii jsem Já průvodce, Ty tvůrce a vše řídí Tvoje vyšší Já.

MŮŽEME SE SPOLEČNĚ ZAMĚŘIT NA TYTO TÉMATA

 

 partnerské vztahy

sebeláska, zdraví, osobní rozvoj, hojnost,

ženský a mužský princip

Cestu hlubokého sebepoznání

 TERAPIE

Terapie trvá dvě až tři hodiny. Lze ji podstoupit osobně nebo online. Nelze ji provést telefonicky. Jedná se o hluboký proces propojení se sám se sebou, se svým srdcem. Techniky, jak pracovat s energií lásky i odpuštěním. 

ONLINE TERAPIE
120 - 150 min
3100 Kč
OSOBNÍ TERAPIE
120 - 150 min
3800 Kč

 KONZULTACE 

Konzultace probíhá osobně, online i telefonicky. Většinou už řešíme konkrétní téma, přichází pochopení a uvědomění. Navazuje na terapie, ale není to pravidlem. Konzultace nenabízí techniky, jak se sebou pracovat.

ONLINE KONZULTACE
60 min
1500Kč
OSOBNÍ KONZULTACE
60 min
1500 Kč

ZDE MĚ MŮŽETE KONTAKTOVAT

Pokud  si chcete domluvit terapii nebo konzultaci, napište mi. Na e-maily se snažím odpovídat co nejdříve, nejpozději během 2 pracovních dnů. Pokud se neznáme nebo nepřicházíte na doporučení, je možné si objednat zdarma prvních 30 minut našeho setkání, kde si povíme,  jak probíhá terapie nebo konzultace.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Ivana Dvořáková, + 420 731 008 461, info@ivanadvorakova.cz

Je žena zázrak, který věnoval Vesmír světu; dopřál Jí těla a jména a práce, která čeká Ji tu. Tak Ji sem poslal, a ted’ se dívá na to, jak se ji daří. Jí, lásce s úsměvem v tváři a jménem Ivana.
Lucie Černá
Ivanko, jsi můj zářivý průvodce ve tmě, když si nevím rady. Takové světýlko, které ukazuje směr a důvod cesty. Jasný bod v dálce, kam se pomaličku blížím. Tvá úžasná energie mi neskutečně pomáhá. Moc se těším na další semináře.
Zlata