KONZULTACE, KOUČINK

KONZULTACE 

Můžeme se potkat v rámci konzultace, kde společně projdeme procesem pochopení vnitřního konfliktu, úlevy. Jedná se o proces propojení se sám se sebou, se svým srdcem. Každá konzultace je naprosto jedinečná, právě tak, jako jsou jedinečné naše příběhy, cesty, po kterých kráčíme našimi životy.

Vše je energie. Naučíš se pohybovat ve světe energii, pracovat s energií vlastního těla. Navedu tě, jak propojit tělo, ducha, mysl. Jak pracovat s nejsilnějším zdrojem, kde vše začíná a končí, kde jsou skryty odpovědi na Tvé otázky, kde je uložena nejmocnější energie v celém Vesmíru, s Tvým SRDCEM.

Nebude to žádná hra na pozitivní myšlení. Pozitivní myšlení je velmi vysoká vibrace a nás teprve čeká cesta k této vibraci. Budeme krok za krokem propouštět vše, co Ti brání být tvůrcem vlastního života, tvořit myšlenkou, záměrem. Je to proces, který nejde ošidit, odbýt, urychlit, vyžaduje svůj čas.

Už v první konzultace pochopíš principy života, příčiny a souvislosti toho, čím procházíš. Přijdou momenty uvědomění, přijímání sebe sama přes svůj vlastní prožitek.  Propustíme to, co nám bude dovoleno propustit, co Ti už neslouží a tím vytvoříme prostor pro nové. Jinak změna není možná!

Musíš změnit sebe, aby mohl být změněn Tvůj vlastní život. Projdeš úchvatnou proměnou poznáním, krok za krokem, kdy vše řídí Tvoje Vyšší Já, které ví, zná.

Cesta, kterou budeme společně procházet, je dokonalá, jedinečná jako Tvůj vlastní příběh. Možná mám bude dovoleno poznat Tajemství Tvého minulého života nebo důvod, který brání na cestě ke Tvému srdci, projdeš nepopsatelným, neopakovatelným prožitkem sebe sama.

Ty Jsi tvůrce a vše řídí Tvoje vyšší Já. 

Mentor seberexlefe - Koučink, Konzultace

 Energie emocí - Emoční kódy. 

 

KOUČINK

Koučink sebereflexe probíhá osobně, online nebo telefonicky.

KOUČINK

 KONZULTACE 

Konzultace probíhá osobně, online i telefonicky. 

KONZULTACE

 KONTAKT

Pokud  si chcete domluvit terapii nebo konzultaci, napište mi. Na e-maily se snažím odpovídat co nejdříve, nejpozději během 2 pracovních dnů. Pokud se neznáme nebo nepřicházíte na doporučení, objednejte si zdarma 30 min. konzultaci..

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Ivana Dvořáková, + 420 731 008 461, info@ivanadvorakova.cz

Je žena zázrak, který věnoval Vesmír světu; dopřál Jí těla a jména a práce, která čeká Ji tu. Tak Ji sem poslal, a ted’ se dívá na to, jak se ji daří. Jí, lásce s úsměvem v tváři a jménem Ivana.
Lucie Černá
Ivanko, jsi můj zářivý průvodce ve tmě, když si nevím rady. Takové světýlko, které ukazuje směr a důvod cesty. Jasný bod v dálce, kam se pomaličku blížím. Tvá úžasná energie mi neskutečně pomáhá. Moc se těším na další semináře.
Zlata